+421 32 7430630, +421 903 614614, +421 904 914914 info@alplesinterier.sk

Poťahy matracov

Poťahy

Pri matracoch sa dnes kladie dôraz nielen na ich obsah, ale tiež na poťahy.
Veľkú obľubu si získali predovšetkým poťahy prateľné.

Značkové poťahy, ako sú Aloe Vera, Lyocell, MedicottSilverGuard a Levandule, majú špeciálnu úpravu pleteniny, ktorá bez akýchkoľvek chemických prísad chráni pred roztočmi, baktériami a mnohými hubami. Naviac výborne odvádza vlhkosť od tela, rýchlo vysychajú a sú príjemné na dotyk.

Všetky nami ponúkané poťahy je možné prať pri 60° C.
Pre ľahšiu manipuláciu a pranie je poťah deliteľný zipsom na dve časti.

Úplet

Vysoko kvalitný poťah prešitý dutým vláknom. Poťah je veľmi príjemný na dotyk, výborne odvádza vlhkosť z tela a rýchlo vysychá.

Poťah je možno prať na 60 °C.
Pre ľahšiu manipuláciu a pranie je poťah deliteľný zipsom na dve časti. Tento najpredávanejší poťah poskytuje vysoký štandard celého matraca.

Zloženie poťahu: 100% POLYESTER.

AloeVera

Kvalitný poťah, ktorý obsahuje výťažok známej rastliny Aloe Vera barbaensis z rodu ľaliovitých.

Má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela, pôsobí antibakteriálne. Poťah je príjemný na dotyk a štandardne votkané logo zaručuje nezameniteľnosť výrobku. Poťah je prateľný na 60°C.

Zloženie poťahu: 100% POLYESTER.

Lyocell

Materiál z čistého prírodného vlákna získaného z dreva technológiou šetriacou životné prostredie. So všetkými svojimi vynikajúcimi charakteristikami Vám poskytuje počas spánku optimálne pohodlie.

K jeho popredným vlastnostiam patrí vysoká absorbčná schopnosť a veľmi rýchle odparovanie. Tieto vlastnosti zaručujú dokonalý pocit aj pre osoby s vyššou potivosťou. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávajú látke hodvábny lesk a sú odolné a necitlivé k mikroorganizmom. Poťah je možno prať na 60 °C.

Zloženie poťahu: 44% LYOCELL, 33% POLYAMID, 23% POLYESTER.

SilverGuard

Silverguard je jedinečná technológia, ktorá zaručuje trvalú sviežosť a hygienu počas spánku. Eliminuje baktérie spôsobujúce zápach a chráni pred ich usadzovaním. Ochrana je trvalá aj po častom praní a čistení.

SilverGuard® úprava využíva striebro ako jeden z najstarších a najznámejších spôsobov ochrany pred hubami a baktériami. Vďaka pôsobeniu strieborných iontov chráni textíliu pred mikroorganizmami a zabraňuje ich rozvoju prírodnou cestou. SilverGuard® zaisťuje konštantnú sviežosť a hygienu lôžka, vysokú odolnosť proti oderu a žmolkovaniu. Poťah je prateľný na 60°C.

Zloženie poťahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER.

Medicott

Značkový typ pleteného poťahu, ktorý svojim špeciálnym zložením zabraňuje tvorbe a usadzovaniu domácich roztočov a tvorbe plesní. Pleseň samotná spôsobuje alergie spojené s dýchacími symptómami.

Medicott je účinná zložka látky, ktorá zabraňuje v bavlne alebo v látkach s bavlneným základom vzniku plesní a súčasne prežitiu prachových roztočov. Medicott má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktorých je dosiahnuté bez prídavku chemických látok. Poťah má dlhotrvajúci účinok pri pravidelnej údržbe. Poťah je prateľný na 60°C.

Zloženie poťahu: 40% BAVLNA, 35% POLYAMID, 25% POLYESTER.

Levandule

Veľmi príjemná luxusná látka, ktorá obsahuje výťažky levandule lekárskej. Levanduľa je obľúbená liečivá bylinka s charakteristickou vôňou, známa pre svoje protizápalové, antiseptické a repelentné účinky. Pomáha proti stresu, depresiám, znižuje krvný tlak a potláča množenie baktérií. Jej upokojujúce účinky sú známe už z dávnych čias, pozitívne ovplyvňujú kvalitu spánku, pôsobí proti nespavosti a nervozite. Levanduľa pomôže zmierniť svalové napätie a podporiť prirodzenú regeneráciu organizmu.

Poťah Levanduľa patrí medzi najkvalitnejšie a najobľúbenejšie poťahy na trhu a zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu.

Zloženie poťahu: 30,59% TENCEL, 69,41% POLYESTER.

3D páska

Poťah s použitím 3D pásky zabezpečuje prevzdušnenie matracu a pomáha cirkulácii vzduchu.