+421 32 7430630, +421 903 614614, +421 904 914914 info@alplesinterier.sk

Matrace Dřevočal

Potrebujete kvalitné matrace? Obráťte sa na nás a vyberte si ten najvhodnejší typ pre váš zdravý a pokojný spánok.

Matrace Dřevočal - matrace pre každého

Matrac je pre kvalitný a zdravý spánok veľmi dôležitý. Ak túžite po naozaj dokonalom a posilňujúcom odpočinku, prezrite si našu ponuku a vyberte si matrac podľa vášho priania a individuálnych potrieb.

Ponúkame široký výber kvalitných značkových matracov českého výrobcu Dřevočal. U nás si vyberie naozaj každý. Presvedčte sa sami, že od nás získate výbornú kvalitu za rozumnú cenu. Okrem matracov pre dospelých používateľov ponúkame aj výborné detské matrace.

Príjemné a zdravotne bezchybné materiály

Zvoľte si ten správny výrobok a majte najsladší spánok, aký si viete predstaviť. Matrace z našej ponuky poskytujú dostatočne široký výber pre každého milovníka dobrého odpočinku a nerušeného spánku. Materiál i vyhotovenie týchto výrobkov využívajú špičkové technológie a najnovšie poznatky z rôznych vedeckých odborov.

Naše matrace vám prinesú pokoj, komfort, relaxáciu a hlavne príjemný a zdravý spánok. 

Ako vybrať správny matrac

Spánok je najdôležitejšouformou odpočinku každého človeka. Fyzické i psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalita spánku závisí na vhodne vybranom matraci. Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov?

O spaní

V posteli sa každý deň začína a končí. V spánku strávime celú jednu tretinu svojho života. To už stojí za to dať si na výbere postele záležať, čo poviete?

Na posteli nie je najdôležitejšie to, čo vidíme na prvý pohľad, ale naopak to, čo je našim očiam skryté.

Poťahy matracov

Pri matracoch sa dnes kladie dôraz nielen na ich obsah, ale tiež na poťahy. Kvalitné poťahy bez akýchkoľvek chemických prísad chránia pred roztočmi, baktériami a mnohými hubami. Naviac výborne odvádzajú vlhkosť od tela, rýchlo vysychajú a sú príjemné na dotyk.

Matrace Dřevočal